چه محصولاتی قابل مرجوع شدن هستند؟

همکاران ما در مجموعه آدونیس همه تلاش خود را به کار میگیرند که در هنگام بسته بندی محصولات، دقت بالایی را به خرج داده تا بسته ارسالی در هنگام حمل و نقل دچار صدمه و یا شکستگی نشود. اما به ندرت پیش آمده که حتی با وجود بسته بندی های دقیق و باکیفیت، این بسته ها در هنگام حمل دچار صدماتی از جمله، خراش سطحی در رنگ، رنگ پریدگی های قابل توجه، شکستگی های جزئی، و شکستگی ها غیرقابل تعمیر می شوند. بدین منظور مشتریان عزیز می توانند، در صورت تمایل سفارش خود را مرجوع کنند. محصول مرجوع شده تحت هیچ عنوان پس گرفته نمی شود اما حتماً بدون هزینه و رایگان، بعد از برطرف شدن ایرادات جزئی و یا ساخت دوباره محصول، برای مشتریان عزیز ارسال خواهد شد.

 

کالای مرجوعی را چگونه ارسال کنید؟

  1. 1. لطفاً قبل از هر اقدامی با ما تماس بگیرید.
  2. از ارسال کالا بدون هماهنگی با ما جداً خودداری کنید.
  3. برای ارسال، باید کالا با همان بسته بندی ارسالی، به ‏خوبی بسته‌بندی شود. پس تا زمانیکه از صحت و سلامت محصول خریداری شده اطمینان حاصل نکرده اید، تحت هیچ شرایطی اقلام به کار گرفته شده برای بسته بندی را پاره و غیرقابل استفاده نکنید.
  4. حتما بعد از بسته بندی آدرس خود را به عنوان فرستنده و آدرس دریافتی از همکاران ما را به عنوان آدرس گیرنده بر روی یک کاغذ یادداشت کرده و بر روی بسته با چسب خوب نصب کنید.
  5. لطفاً پس از ارسال حتماً از رسید دریافتی از شرکت تیپاکس یا سایر باربری ها، عکس تهیه کرده و به آدرس ما Info@adoniswoodcrafts.ir ایمیل و یا به شماره ما (09119060931) در واتساپ ارسال کنید.
  6. لطفاً توجه داشته باشید در هنگام ارسال اجناس، تحت هیچ شرایطی هزینه ای به شرکت تیپاکس یا سایر باربری ها به عنوان هزینه حمل و نقل و یا هزینه بسته بندی (در صورتیکه خودتان به خوبی بسته بندی کرده اید) پرداخت نکنید و بسته را پس کرایه ارسال کنید.